ru ua

У Києві з незаконної оренди повернули землю на проспекті Бандери вартістю 12 млн гривень

У Києві з незаконної оренди повернули землю на проспекті Бандери вартістю 12 млн гривень Фото: у Києві з незаконної оренди повернули землю

Земельна ділянка була надана в оренду для експлуатації

За сприяння Київської прокуратури №5 з незаконного користування повернули земельну ділянку вартістю близько 12 млн гривень, розташовану на проспекті Степана Бандери в Оболонському районі столиці, а до бюджету стягнуто з приватного підприємства майже 400 тис. гривень заборгованості за її оренду. Про це повідомляє пресс-служба прокуратури Києва.

Так, вказану ділянку було надано столичному підприємству в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автогосподарства з ремонтної зоною і автомийкою. Пізніше з'ясувалося, що орендар не виконував умови договору оренди землі в частині сплати грошових коштів, а саму ділянку використовував не за цільовим призначенням.

Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура звернулася в суд з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки та сплати майже 400 тис. гривень заборгованості по орендній платі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що адміністрація екс-президента України Віктора Януковича знищила частину документів щодо подій 2013-2014 років на Майдані в Києві.