Київ готовий до зимового періоду, - Кличко

НовиниСуспільство    26.10.2016 - 14:13
Фото: гості виставки дорожньої і спеціальної техніки "Київавтодору"
Фото: гості виставки дорожньої і спеціальної техніки "Київавтодору"

Кличко сподівається, що зима пройде без форс-мажорів

Київ підготувався до зимового періоду, закуплена нова снігоприбиральна техніка, доставлена частина техніки від європейських партнерів і зроблений капремонт старих машин. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час огляду виставки дорожньої і спеціальної техніки "Київавтодору", яка відкрилася біля Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ).

"Київ підготувався до зими і сподіваємося пройти її без форс-мажорних ситуацій. Ми і купуємо нову техніку, і ремонтуємо стару, щоб вона ще попрацювала ефективно. Також ми отримали гарний подарунок – 15 снігоприбиральних машин прийшли як допомогу з Німеччини. І ми дуже вдячні за підтримку і допомогу нашим німецьким партнерам. Ці машини не нові, але вони в ідеальному стані. Ми знаємо, наскільки дбайливо німці ставляться до своєї техніки, вона якісна. До того ж, кліматичні умови в Європі набагато м'якше, порівняно з Києвом. Снігу там не так багато", – зазначив Віталій Кличко.

У свою чергу керівник "Київавтодору" Олександр Густелев зазначив, що в цьому році зі столичного бюджету виділено майже 40 млн грн на придбання техніки, – це на 30% більше, ніж у минулому році.

"Додатково 20 млн грн витрачено на ремонт техніки. Це кошти, які комунальні підприємства отримують за рахунок сторонніх робіт. Тобто техніку ми ремонтуємо самі, – зазначив Олександр Густелев. – Тут на виставці ми показали ключові примірники машин, які будуть працювати взимку в Києві. Загалом на цю зиму в місті буде працювати 380 одиниць техніки".

Говорячи про підготовку до осінньо-зимового періоду, мер Києва зазначив, що столична влада робить усе для того, щоб сніг не став надзвичайною ситуацією в місті і в короткий строк був прибраний з доріг. "У нас для цього є всі можливості", – сказав Віталій Кличко.

Київський міський голова також зазначив, що потрібно мотивувати співробітників "Київавтодору", тому столична влада вирішила нагородити кращих працівників путівками в Єгипет.

"За ефективну роботу 15 кращих працівників отримають не тільки грамоти від Київського міського голови. Кожна грамота є сертифікатом на відпочинок на двох на Червоному морі в Єгипті. Думаю, це хороша мотивація. Хто добре працює, той добре відпочиває", – оголосив новину Віталій Кличко співробітникам "Київавтодору", присутніх на виставці.

Крім того, мер зазначив, що до кінця року на 84-х вулицях Києва буде проведено капітальний ремонт доріг.

На виставці "Київавтодору" представлені 115 одиниць як нової, так і капітально відремонтованої техніки для зимового утримання, ремонту асфальтобетонного покриття, виконання будівельних робіт, нанесення дорожньої розмітки, а також інша спеціальна техніка. Зокрема, зразки всесвітньо відомих виробників "SCHMIDT", "BUCHER", "CRAFCO", "Hofmann", "LineLazer", "Wirtgen", "Vögele", "МАN", "Mercedes" та інших.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top