КМДА створила штаб із забезпечення життєдіяльності столиці

Вівторок 18 лютого 2014 23:57
Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Макеєнко створив міський оперативний штаб із забезпечення стійкої життєдіяльності міста.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Макеєнко створив міський оперативний штаб із забезпечення стійкої життєдіяльності міста. Про це повідомляє прес-служба міськадміністрації.

Штаб під керівництвом Макеєнко буде працювати цілодобово до врегулювання конфлікту. До складу штабу входять керівники всіх структур, підпорядкованих КМДА.

Макеєнко розповів, що в столиці зараз в посиленому режимі працюють всі комунальні служби. Так само працюють і медичні установи Києва - в лікарнях і поліклініках міста медичну допомогу оперативно надають всім, хто її потребує.

"Також ми звернулися до ДАІ з проханням забезпечити безперешкодний пропуск до Київа та по вулицях міста карет швидкої допомоги, транспорту, який постачає продукти харчування, медикаменти та товари першої необхідності", - зазначив він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся