ua ru

КМДА припинить нарахування різниці в тарифах "Київенерго", якщо компанія не надасть висновку Держцінінспекції щодо собівартості 1ГКал теплової енергії.

Київська міська державна адміністрація припинить нарахування різниці в тарифах «Київенерго», якщо компанія не надасть висновку Державної цінової інспекції щодо собівартості 1ГКал теплової енергії. Про це заявив сьогодні журналістам заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, передає кореспондент РБК-Україна.

О.Мазурчак підкреслив, що «Київенерго» не надало висновків цінової інспекції після того, як були підвищені тарифи на тепло і гарячу воду з 1 липня 2010 р. «На сьогодні такого висновку нема...Відповідно з 1 липня у нас немає підстав для того, щоб нараховувати різницю в тарифах. Поки не буде такий висновок, ми вимушені будемо припинити їм нараховувати різницю в тарифах», - підкреслив він.

За його словами, «Київенерго» зараз готує нові пропозиції КМДА стосовно підвищення тарифів, але КМДА не буде їх розглядати до того моменту, поки не будуть надані висновки цінової інспекції.

О.Мазурчак повідомив, що загальна заборгованість КМДА з відшкодування різниці в тарифах перед «Київенерго» та «Київводоканалом» складає 2 млрд грн.