У Казахстані затвердили перехід на латинську версію алфавіту

У Казахстані затвердили перехід на латинську версію алфавіту
Фото: Нурсултан Назарбаєв (kremlin.ru)

Обов'язковому перекладу підлягатимуть книги, документи та періодичні видання

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв затвердив нову версію алфавіту казахської мови на основі латинської графіки. Відповідний указ розміщений на сайті президента Казахстану.

"Внести до указу президента Республіки Казахстан від 26 жовтня 2017 року № 569 "Про переведення алфавіту казахської мови з кирилиці на латинську графіку" наступні зміни: алфавіт казахської мови, заснований на латинській графіці, затверджений названим указом, викласти в новій редакції згідно з додатком до цього указу", - йдеться в тексті указу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в жовтні 2017 року Назарбаєв підписав указ про початок заходів щодо поетапного переведення казахської мови з кирилиці на латиницю до 2025 року. Про намір перевести до 2025 року казахський мову з кирилиці на латиницю президент Казахстану заявив у квітні 2017 року. Обов'язковому перекладу підлягатимуть книги, документи та періодичні видання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся