Канадська RIM продала свій підрозділ NewBay за 55,5 млн дол

НовиниЕкономіка    28.12.2012 - 11:31

Канадська Research in Motion продала свій підрозділ NewBay компанії Synchronoss Technologies за 55,5 млн дол., повідомляє телеканал "Росія 24".

NewBay займається забезпеченням доступу користувачів до хмарних сервісів. За допомогою продуктів компанії мобільні оператори можуть з порівняно невисокими стартовими витратами доставляти клієнтам мобільний контент на стільникові телефони, смартфони, планшети й телевізори.

Генеральний директор Synchronoss Стівен Валдіс заявив про те, що, отримавши за рахунок угоди доступ до технологій NewBay, а також до мільйонів її передплатників, компанія має намір зміцнити своє лідерство в наданні мобільного контенту для мобільних і кабельних операторів по всьому світу, включаючи північноамериканських гігантів Verizon, AT&T, T-Mobile і європейських Swisscom і Vodafone.

Сама RIM купила компанію NewBay в жовтні 2011 р. за 100 млн дол. Зараз продаж активу розцінюється як порятунок від непрофільного виду діяльності, а також є частиною масштабної програми реструктуризації, анонсованої раніше генеральним директором компанії Торстеном Хейнсом.

Читайте також: Nokia виграла патентний розгляд з RIM щодо технології бездротового з'єднання

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top