ru ua

E Канаді почали блокувати операції з криптовалютами

E Канаді почали блокувати операції з криптовалютами Фото: ілюстраційне фото

З чим пов'язане таке рішення не пояснюється

Один з найбільших банків e Канаді Bank of Montreal ввів заборону на використання дебетових карток при купівлі криптовалют. Про це банк повідомив своїх клієнтів розсилкою, пише CoinDesk.

При цьому банк не пояснив, з чим пов'язано таке рішення.

"Можемо підтвердити, що ми більше не дозволяємо покупку кріптовалюти через систему Interac Online Payments або за допомогою кредитних або дебетових карток компанії MasterCard", - підтвердили інформацію в прес-службі банку.

Варто відзначити, що інформація про можливу заборону з'явилися ще минулого тижня, коли один з користувачів порталу Reddit представився співробітником банку і прикріпив скріншот "електронної розсилки для клієнтів", в якому повідомлялося про заборону операцій з цифровими грошима для кращого захисту користувачів від фінансових ризиків, пов'язаних з високими коливаннями курсів цифрових грошей.

E Канаді почали блокувати операції з криптовалютами

У свою чергу, найбільший банк в Данії Danske Bank опублікував звіт, в якому висловив негативне ставлення до криптовалютам з кількох причин: з-за високої волатильності, відсутність захисту інвесторів та недостатнього регулювання. При цьому банк не вводив для своїх клієнтів заборони, аналогічної заборони канадського банку.

Загальна капіталізація ринку цифрових грошей знизилася на 20 млрд доларів за останню добу, середньоринкова ціна Биткоина (Bitcoin) знову опустилася нижче позначки в 7 тис. доларів, монета торгується на рівні 6,85 тис. доларів. За останню добу 24 години її курс опустився на 8%.

Нагадаємо, компанія Google оголосила, що вводить заборону на додавання в Chrome Web Store нових розширень для майнінгу криптовалют, а також видалить всі існуючі подібні продукти.