ru ua

Калєтнік: Суд не визнав достатніми докази провини першого заступника начальника Київської обласної митниці Наумова

Печерський суд не визнав достатніми докази провини першого заступника начальника Київської обласної митниці Сергія Наумова. Про це в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня. Україна" повідомив глава Держмитслужби Ігор Калєтнік.

"Наскільки я знаю, згідно з рішенням, суд не визнав достатніми докази провини Наумова. Деталі мені невідомі", - сказав глава Держмитслужби.

Калєтнік підтвердив, що 15 червня Наумов був дійсно затриманий, разом з ним був затриманий також начальник сектора Київської обласної митниці. "Начальник сектора після з'ясування обставин був відпущений відразу. Наумов був також випущений на свободу - 18 червня його справу розглянув Печерський суд", - додав глава Держмитслужби.

Крім того, відповідаючи на запитання щодо того, чи понесе відповідальність керівник Київської обласної митниці, Калєтнік відзначив: "Ми тримаємо ситуацію з Наумовим на контролі. Безумовно, як тільки ми отримаємо офіційну інформацію від слідчих органів, рішення буде ухвалено негайно і, повірте, без всякої поблажливості. Я відчуваю особисту відповідальність за виконання поставлених переді мною завдань з наповнення бюджету. Ми надаємо всю можливу допомогу правоохоронним органам у боротьбі з корупцією на митниці. Але ми змушені працювати з тими кадрами, які є. Перевиховати за один день усіх співробітників неможливо. Рівень корупції на митниці не перевищує масштабів цієї проблеми в інших державних органах".

Нагадаємо, відділ Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів щодо корупційних діянь порушив відносно Наумова кримінальну справу за отримання хабара в розмірі 300 тис. євро. Встановлено, що Наумов, при пособництві приватного підприємця, вимагав та отримав від представника однієї з комерційних структур хабар в особливо великому розмірі за вирішення питання щодо безперешкодного митного оформлення їх вантажів в зоні діяльності митного поста "Східний термінал" Київської обласної митниці Держмитслужби України.