ua en ru

Кабмін затвердив положення про Держфінпослуг.

Кабінет міністрів України затвердив Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України. Відповідна постанова від 3 лютого 2010 р. №157 опублікована сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Згідно з документом, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України. Держфінпослуг є спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг у межах, визначених законодавством.
Держфінпослуг у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету міністрів України та цим положенням.
Держфінпослуг узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до її компетенції, розробляє і в установленому порядку подає Кабінетові міністрів України пропозиції щодо вдосконалення законодавства.