ru ua

Кабмін затвердив методику визначення собівартості платних адміністративних послуг.

Кабмін України затвердив методику визначення собівартості платних адміністративних послуг. Про це йдеться у постанові № 66 Кабміну України від 27 січня 2010 р.

Зокрема, до складу прямих матеріальних витрат входить вартість матеріалів, які використовуються під час надання адміністративної послуги. "Прямі витрати на оплату праці обчислюються виходячи із заробітної плати персоналу, діяльність якого безпосередньо пов'язана з наданням адміністративної послуги, а відрахування на соціальні заходи - відповідно до законодавства. Інші прямі витрати включають витрати на оплату службових відряджень і транспортних витрат персоналу, діяльність якого безпосередньо пов'язана з наданням адміністративної послуги, якщо вони передбачені порядком надання адміністративної послуги; послуг зв'язку, якими користується персонал, діяльність якого безпосередньо пов'язана з наданням адміністративної послуги. Непрямі витрати включають витрати на оплату праці адміністративного та технічного персоналу; тепло-, водопостачання і водовідведення, електроенергії; оренди будівлі (приміщення); послуг з охорони та пожежної охорони приміщень, у яких надаються адміністративні послуги; зносу основних засобів та нематеріальних активів (амортизації). Базою розподілу непрямих витрат є основна заробітна плата персоналу, діяльність якого безпосередньо пов'язана з наданням адміністративної послуги", - йдеться у повідомленні.

Кабмін рекомендував органам місцевого самоврядування застосовувати дану методику під час встановлення розмірів плати за надання адміністративних послуг.