ru ua

Кабмін завтра затвердить план святкових заходів на День Незалежності

Кабмін завтра затвердить план святкових заходів на День Незалежності Фото: Кабмін завтра затвердить план святкових заходів на День Незалежності

План буде затверджено на засіданні Кабміну

Кабінет міністрів України завтра, 4 серпня, затвердить план святкових заходів на День Незалежності. Про це заявив РБК-Україна режисер заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України Сергій Проскурня.

"Ми чекаємо завтрашньої постанови Кабінету міністрів. Завтра Кабінет Міністрів має засідання, на якому буде затверджений план заходів. Після того ми зможемо вже офіційно про це говорити", - повідомив Проскурня.

Також Проскурня повідомив, що святкування Дня Незалежності завершиться концертом польського ансамблю I, culture orchestra.

"Остання подія 24 серпня - це концерт I, culture orchestra на Майдані. Симфонічна музика надзвичайно цікава і дуже важлива для нас", - повідомив він.

За його словами, витрати на цей концерт повністю покриває польська сторона.

"Польська сторона привозить до нас цей оркестр. Покриває всі видатки на транспорт, на готель, на гонорари", - сказав він.

Нагадаємо, раніше речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов повідомляв, що військова техніка не буде використовуватися на параді до Дня Незалежності.