Кабмін заслухає Бойка про виконання завдань в рамках реформи енергетики

Середа 10 квітня 2013 09:18

Кабінет міністрів України 10 квітня, на своєму засіданні заслухає віце прем'єр-міністра України Юрія Бойка про виконання завдань в рамках реформи енергетики. Про це йдеться в порядку денному Кабміну.

Бойко розповість членам уряду про стан виконання завдань та заходів національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" за напрямом "Реформа енергетики".

Крім того, Кабмін розгляне внесення змін до Податкового кодексу щодо вдосконалення процедури визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів.

Також уряд планує затвердити угоду з Таїландом про співробітництво у сфері оборони та угоду з Естонією про умови розміщення дипломатичних представництв України в Естонії та Естонської Республіки в Україні.

Кабмін планує схвалити державну цільову національно-культурну програми популяризації вітчизняної видавничої продукції та читання на 2014 - 2018 роки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся