Кабмін ввів перевірку інформації в банку даних Інтерполу при реєстрації транспорту

Новини Політика 11.10.2016 - 11:03
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Про це свідчить відповідна постанова

Кабінет міністрів України схвалив норму, згідно з якою запроваджується перевірка інформації в банку даних генерального секретаріату Інтерполу при реєстрації або перереєстрації транспортних засобів. Про це свідчить постанова №687 від 5 жовтня, опублікована на урядовому порталі.

Також документом введена необхідність перевірки відомостей про обмеження відчуження в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна та відомостей про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України, а також про реєстрацію місця проживання за Єдиним державним демографічним реєстром.

"Після проведення перевірок на заяві власника транспортного засобу робиться запис про наявність чи відсутність відомостей про розшук, арешт, заборону на зняття з обліку та/або перереєстрацію, відомостей про обмеження відчуження в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, засвідчується підписом уповноваженої особи сервісного центру МВС з зазначенням прізвища, імені, по батькові і дати", - сказано в тексті постанови.

Відзначається, що при наявності відомостей про арешт або розшук транспортного засобу, його реєстрація не проводиться.

Нагадаємо, у вересні співробітники Держприкордонслужби викрили злочинну мережу, в якій підозрювані займалися викраденням дорогих автомобілів і вивезенням їх за межі України за підробленими документами.