Кабмін вніс у Раду законопроект про індивідуальні програми реабілітації інвалідів

НовиниПолітика    10.10.2014 - 18:20
Кабінет міністрів України сьогодні зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 5150 "Про внесення змін до закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" (щодо державних типових програм)".

Кабінет міністрів України сьогодні зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 5150 "Про внесення змін до закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" (щодо державних типових програм)". Про це повідомляється на офіційному сайті парламенту.

Станом на 18:15 текст законопроекту на сайті Ради відсутній.

Однак, як повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики, цей законопроект пропонує уточнити обсяг заходів, коштів, послуг, які визначаються в індивідуальній програмі реабілітації інваліда згідно з державною типовою програмою реабілітації інвалідів (чинна редакція встановлює, що її обсяги не можуть бути менше передбачених програмою).

"Це дасть підстави лікарю призначати людині з інвалідністю виключно ті послуги, засоби та вироби, що дійсно необхідні конкретній людині, а не все, що передбачено державною типовою програмою", - зазначила міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Окрім того, пропонується відповідно до закону "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" вилучити норми щодо ліцензування діяльності протезно-ортопедичних підприємств, оскільки такий вид господарської діяльності не підлягає ліцензуванню.

Нагадаємо, також Кабмін пропонує Раді збільшити витрати держбюджету в 2014 р. на соціальний захист та протезування ветеранів та учасників антитерористичної операції (АТО) на 9 млн 184 тис грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top