ru ua

Кабмін уніс зміни до Порядку обчислення та внесення до держбюджету рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат

Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку обчислення та внесення до державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат. Відповідну постанову від 4 серпня 2010 р. № 691 розміщено на офіційному сайті уряду.

Зокрема, із Порядку вилучено абзац, який визначає, що при обчисленні розміру податкового зобов'язання з рентної плати за природний газ (у т.ч. нафтовий (попутний) газ) платники, які застосовують ставки рентної плати за природний газ (у т.ч. нафтовий (попутний) газ) застосовують коригуючий коефіцієнт, величина якого у кожному звітному (податковому) періоді визначається як співвідношення величини середньої митної вартості імпортного природного газу, визначеної Мінфіном для такого періоду, до встановленої законом базової ціни природного газу (у тому числі нафтового (попутного).

А також вилучено абзац такого змісту: "Для розрахунку величини коригуючого коефіцієнта, який застосовується до ставки рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) у звітному (податковому) періоді, Мінфін визначає середню митну вартість імпортного природного газу виходячи з митної вартості, що склалася в процесі митного
оформлення під час його ввезення на територію України у відповідному звітному (податковому) періоді, в якому здійснювалося таке ввезення".