Уряд вніс зміни до правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

НовиниСуспільство    30.11.2016 - 10:56
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Про це свідчить відповідна постанова

Кабінет міністрів України вніс зміни до правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень та в Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. Про це свідчить відповідна постанова №861 "Про внесення змін до постанов Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470 і Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. № 117".

"Йдеться про членів сімей загиблих військовослужбовців та деяких інших громадян, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідів з числа військовослужбовців та деяких інших громадян, які брали участь у зазначеній операції, та членів їх сімей. Такі громадяни можуть бути взяті на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов, в будь-якому населеному пункті за їх бажанням в межах території, де вони перебувають на обліку", - сказано в повідомленні прес-служби Кабміну.

При цьому члени сім'ї інваліда беруться на такий облік разом з ним незалежно від того, в якому місці вони зареєстровані в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

"Прийняття рішення забезпечить можливість отримання зазначеними громадянами грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, місцеві бюджети отримають майже 300 мільйонів гривень з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих учасників АТО. Всього за ці кошти планують закупити 407 квартир.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top