Кабмін найближчим часом підпише з громадськими організаціями меморандум щодо законопроекту про виконання судових рішень, - Єфремов

Вівторок 04 жовтня 2011 12:12

Уряд України найближчим часом підпише з громадськими організаціями меморандум щодо проекту закону про виконання судових рішень. Про це повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Уряд обіцяє, що днями підпише меморандум з громадськими організаціями, а поки що робота над проектом закону триває. Я думаю, що на наступному пленарному тижні ми винесемо на розгляд Верховній Раді цей проект закону, а поки що на цьому тижні ми розглядати цей документ не будемо", - сказав Єфремов.
Він також повідомив, що на даний момент обговорюється питання про прийняття закону без прикінцевих положень, в якому передбачається скасування пільг 16 катероріям громадян України.

Раніше повідомлялося, що голова ВР Володимир Литвин заявляв, що проект закону про скасування пільг буде розглянуто у Верховній Раді (ВР) тільки після отримання текстів угод між Кабміном та громадськими організаціями.

Також повідомлялося, що лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов просить парламент включити до порядку денного низку законопроектів внесених Президентом, серед яких законопроект № 9127 про гарантії держави щодо виконання судових рішень, що потребує прийняття у другому читанні.

30 вересня прем'єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Зазначимо, що для забезпечення всіх пільг в проекті бюджету 2012 р. потрібно передбачити додатково 10 млрд грн. Про це 21 вересня повідомив голова фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов. Він підкреслив, що "згідно з судовими рішеннями, що вже є, ми повинні закласти в держбюджет додатково як мінімум 10 млрд грн. І якщо піти по даному шляху ... то у нас просто не вистачить коштів у державному бюджеті на виплату пенсій або зарпат" , - прогнозує він. На наступний день Єфремов заявив, що в проекті бюджету 2012 р. не передбачено скасування чинних пільг.

20 вересня, біля будівлі ВР відбулося зіткнення між афганцями, чорнобильцями та працівниками спецпідрозділу "Беркут". Учасники акцій протесту розбили скляні вставки в дверях на вході до парламенту.

9 вересня парламент прийняв у першому читанні законопроект № 9127, розгляд якого був ініційований урядом, "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень". Згідно з цим законопроектом, скасовуються соціальні пільги для 16 категорій громадян.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся