Кабмін збільшив фінансування участі внутрішніх військ України в боротьбі зі злочинністю

Кабінет міністрів України збільшив фінансування участі внутрішніх військ України в охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю. Про це йдеться у розпорядженні від 4 вересня 2013 р. № 675-р, оприлюдненому на сайті уряду.

Таким чином, обсяг виконання бюджетної програми 1003020 "Участь внутрішніх військ в охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю, охорона арештованих, засуджених та охорона особливо важливих об'єктів" збільшено на 1,79 млн грн.

При цьому задля цього зменшено обсяг фінансування бюджетних програмам 1003070 "Підготовка кадрів для внутрішніх військ МВС України вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації" на 1,446 млн грн (комунальні послуги та енергоносії) і 1003080 "Стаціонарне лікування військовослужбовців внутрішніх військ МВС України у власних медичних закладах" на 345,8 тис. грн (комунальні послуги та енергоносії).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся