Кабмін затвердив порядок виплати зарплатних боргів шахтарям Львівської області

НовиниПолітика    13.01.2016 - 21:50
Фото: Кабмін
Фото: Кабмін
Шахтарі знову перекрили рух по автотрасі у Львівській області Україна запустить альтернативний транзитний маршрут поставок товарів в Грузію і Казахстан 15 січня

На погашення боргів уряд виділив 500 млн гривень

Кабінет міністрів України затвердив порядок використання коштів для погашення зарплатних боргів шахтарям Львівської області за 2015 рік. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, сьогодні, 13 січня 2016 року, Кабмін схвалив постанову "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вугледобувних підприємств, для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, що утворилася на 1 січня 2016 року".

"Розроблений Міненерговугілля проект постанови Кабінету міністрів України прийнято відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, постановою затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вугледобувних підприємств для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, що утворилася на 1 січня 2016 року.

"Виділені кошти у сумі 500 млн грн повинні пройти усі необхідні процедури та будуть спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за 2015 рік", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шахтарі Львівської області страйкують через борги по зарплаті. Зокрема, вчора гірники перекрили трасу на Польщу, страйк продовжується і сьогодні.

Читайте в розділі

Путін назвав Трампа "розумною людиною"

Прем'єр-міністр Італії Ренці оголосив про відставку

В Італії явка на референдумі склала 57%

On Top