Кабмін затвердив положення про центральний фонд будівельних норм

Четвер 24 червня 2010 12:20

Кабінет міністрів України затвердив положення про центральний фонд будівельних норм та типове положення про фонд галузевих будівельних норм. Відповідна постанова від 23 червня 2010 р. №483 опублікована на офіційному сайті уряду.

Згідно документу, центральний фонд будівельних норм формується з метою зберігання будівельних норм та удосконалення інформаційного забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, юридичних осіб усіх форм власності, а також фізичних осіб.

Центральний фонд формується з контрольних примірників: державних будівельних норм разом з їх справами; галузевих будівельних норм. Склад справи будівельних норм, вимоги до її формування та оформлення визначаються Мінрегіонбудом.

Фінансування центрального фонду здійснюється за рахунок коштів, отриманих від провадження діяльності з розповсюдження будівельних норм і надання інформаційних послуг, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся