Кабмін затвердив використання 20 млн гривень на підвищення обороноздатності

НовиниПолітика    22.07.2016 - 12:37
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

За словами Гройсмана, питання оборони є ключовими для чинного Кабміну

Кабінет міністрів України затвердив порядок використання 20 млн гривень на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави. Відповідне рішення Кабмін ухвалив сьогодні на засіданні, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, кошти вже закладені в спеціальному фонді державного бюджету для Управління державної охорони, тому виділення додаткових коштів не потрібно.

У свою чергу Гройсман заявив, що питання оборони є ключовими для чинного уряду.


"Наше завдання з вами - всебічно підтримувати оборону країни. Це питання номер один. Ми кожен уряд приймаємо необхідні рішення, щоб оборонні питання вирішувалися швидко. Але нам необхідно враховувати і підходи до формування бюджету наступного року, щоб український воїн був забезпечений нормальною зарплатою, нормальним озброєнням, нормальною формою, нормальним харчуванням", - сказав він.

Нагадаємо, загальна сума гуманітарної допомоги Збройним силам України від країн-партнерів склала більше 56 мільйонів доларів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін сьогодні має намір розглянути кандидатуру на пост заступника голови МОЗ Гройсман пообіцяв перевірки якості дорожніх робіт восени
On Top