Кабмін посилив контроль за виїздом дітей за кордон

НовиниПолітика    21.10.2016 - 10:48
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України
Кабмін перерозподілив 125 млн гривень на модернізацію оборонної продукції Кабмін до кінця жовтня прийме постанову, що дозволяє знизити ціни на ліки

Про це свідчить постанова уряду №733

Кабінет міністрів України заборонив перетинати кордон дітям до 16-річного віку в супроводі одного з батьків без нотаріально завіреної згоди іншого з батьків без позначки в паспортному документі про прийняття на постійний консульський облік. Про це свідчить постанова №733, опублікована на урядовому порталі.

Відзначимо, що раніше для перетину кордону досить було відмітки про перебування на тимчасовому консульському обліку, що в подальшому могло призвести до оскарження правомірності виїзду.

"Новий порядок покликаний запобігати незаконному вивезенню за кордон дітей одним з батьків без дозволу іншого, сприятиме захисту прав як дітей, так і другого з батьків", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, комітет ВРУ у закордонних справах рекомендував прийняти в першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про порядок виїзду з України народних депутатів України".

Читайте в розділі

Вітаутас Ландсбергіс: Зараз ніхто не може почувати себе у безпеці

Регламентний комітет ВР сьогодні розгляне притягнення Новинського до кримінальної відповідальності

Ердоган ратифікував угоду з РФ щодо "Турецького потоку"

On Top