Кабмін посилив контроль за виїздом дітей за кордон

НовиниПолітика    21.10.2016 - 10:48
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Про це свідчить постанова уряду №733

Кабінет міністрів України заборонив перетинати кордон дітям до 16-річного віку в супроводі одного з батьків без нотаріально завіреної згоди іншого з батьків без позначки в паспортному документі про прийняття на постійний консульський облік. Про це свідчить постанова №733, опублікована на урядовому порталі.

Відзначимо, що раніше для перетину кордону досить було відмітки про перебування на тимчасовому консульському обліку, що в подальшому могло призвести до оскарження правомірності виїзду.

"Новий порядок покликаний запобігати незаконному вивезенню за кордон дітей одним з батьків без дозволу іншого, сприятиме захисту прав як дітей, так і другого з батьків", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, комітет ВРУ у закордонних справах рекомендував прийняти в першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про порядок виїзду з України народних депутатів України".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін перерозподілив 125 млн гривень на модернізацію оборонної продукції Кабмін до кінця жовтня прийме постанову, що дозволяє знизити ціни на ліки
On Top