ru ua

Кабмін уповноважив Бойко підписати угоду з Азербайджаном про постачання зрідженого газу

Кабінет міністрів України уповноважив міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка підписати угоди з Азербайджаном про постачання зрідженого газу. Про це журналістам повідомив заступник міністра Володимир Макуха після засідання Кабміну.
"Затвердили повноваження Бойко підписати в Давосі угоду. Ця угода встановлює механізм подальшої роботи в цьому напрямку", - сказав він. Макуха відзначив, що терміни і обсяги постачань газу поки не встановлені.
"Про будь-яких обсягах і терміни поки складно говорити. Потрібно вирішити багато питань", - уточнив він.
Нагадаємо, голова Державного агентства з інвестицій та з управління національними проектами Владислав Каськів на прес-конференції 11 січня повідомив, що Україна і Азербайджан підпишуть угоду про створення СП з постачання скрапленого газу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який відбудеться 25-29 січня 2012 р. Він уточнив, що угода про поставки газу на LNG-термінал підпишуть міністерства енергетики. Документ про створення СП з розробки проекту LNG-терміналу підпишуть Держагентство з інвестицій та нацпроектів і Державна нафтова компанія Азербайджану (SOCAR).
Каськів також повідомив, що розробник техніко-економічного обґрунтування проекту, іспанська компанія Socoin Ingenieria y Construccion Industrial, яка виграла тендер у вересні 2011 р., завершить роботу через 3-4 тижні. Вартість будівництва терміналу в даний час знизилася з 1,5 до 1 млрд дол.
Національний проект "LNG-термінал" передбачає будівництво морського терміналу з прийому зрідженого природного газу в Одеській області потужністю 10 млрд куб. м газу в рік.