Кабмін України та уряд РФ мають намір підписати шість угод

Кабмін України та уряд РФ мають намір підписати шість угод, як повідомили в прес-службі уряду РФ, передає кореспондент РБК-Україна.
А саме, угоду між урядом РФ і Кабміном України про співробітництво в морському та авіаційному пошуку і рятуванні на Чорному і Азовському морях, угоду про міжрегіональне і прикордонне співробітництво між РФ і Україною, меморандум про співробітництво в галузі суднобудування, меморандум про співробітництво між Кабміном України та групою компаній ТНК ВР щодо розвідки і видобутку газу щільних пісковиків у Донецькому регіоні, угода між ДК «Ядерне паливо» (Україна) і АТ «ТВЕЛ» (РФ) про співпрацю при організації в Україні виробництва ядерного палива для реакторних установок типу ВВРР-1000 за російськими технологіями, угоду учасників СП між ВАТ «Об'єднана авіа-будівельна корпорація» (РФ) і ДП «Антонов» (Україна).

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 26 жовтня схвалив проекти трьох документів для підписання з Росією.

У тому числі схвалений проект міжурядової угоди про міжрегіональне і прикордонне співробітництво, говориться в розпорядженні Кабміну від 20 жовтня 2010 р. №2014-р. Його планується підписати 27 жовтня 2010 р. під час проведення сьомого засідання комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії. З української сторони повноваження підписати документ надані міністру регіонального розвитку і будівництва Володимиру Яцубі. Укладення угоди, як очікується, сприятиме розвитку торговельно-економічного, науково-технічного, соціального, культурного, гуманітарного співробітництва між регіонами України і Російської Федерації.

Уряд України також схвалив проект міжурядової угоди про співробітництво в галузі суднобудування, йдеться у розпорядженні Кабміну від 20 жовтня 2010 р. №2025-р. Документ також планується підписати 27 жовтня. Від України це зробить міністр промислової політики Дмитро Колесников.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся