Кабмін сьогодні розгляне зміни щодо відповідальності за злочини проти людяності

НовиниСуспільство    18.05.2017 - 10:04
Фото: Кабінет міністрів України (РБК-Україна)
Фото: Кабінет міністрів України (РБК-Україна)

Кабмін сьогодні також може створити Раду з міжнародної торгівлі

Кабінет міністрів України сьогодні, 18 травня 2017 року, на засіданні розгляне законопроект про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за злочини проти людяності. Відповідна повістка дня опублікована на сайті українського уряду.

Члени уряду можуть затвердити законопроект про ратифікацію конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони і послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів, а також про внесення змін до закону про митний тариф.

Також Кабмін розгляне проекти постанов про зміни в Порядок забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю; в Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з надання соціальної та психологічної допомоги, центрами соціально-психологічної реабілітації населення

Крім того, Кабмін може сьогодні затвердити Порядок розробки плану управління річковим басейном і створити Раду з міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін опублікував проект пенсійної реформи.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top