Кабмін дозволив "Нафтогазу" залучити до 1 млрд доларів за рахунок облігацій

Кабмін дозволив "Нафтогазу" залучити до 1 млрд доларів за рахунок облігацій
Фото: "Нафтогаз України" (РБК-Україна)

Зовнішній кредит піде у тому числі на погашення заборгованості та фінансування витрат

Кабінет міністрів України погодив залучення "Нафтогазом України" зовнішнього кредиту на суму до 1 млрд доларів за рахунок випуску і розміщення облігацій. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Повідомляється, що Кабмін погодив умови залучення "Нафтогазом" довгострокового зовнішнього кредиту від компанії Condor Finance PLC, який буде фінансуватися за рахунок випуску і розміщення цією компанією облігацій участі в кредиті. Зокрема, основна сума кредиту складе до 1 млрд доларів включно.

Співорганізаторами випуску і розміщення облігацій визначено Citigroup Global Markets Limited і Deutsche Bank AG. Зовнішній кредит залучається для загальних корпоративних цілей, в тому числі для погашення існуючої фінансової заборгованості та фінансування капітальних витрат. Кредитна угода розрахована на п'ять років, загальний розмір комісій і витрат (у тому числі на юридичних радників) складе до 4,1 млн доларів.

 

Фото: розпорядження Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може випустити єврооблігації до затвердження нової програми радою директорів Міжнародного валютного фонду.

Напередодні стало відомо, що Мінфін вибрав Rothschild фінансовим радником випуску євробондів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся