Кабмін продовжив пілотний проект щодо централізованої закупівельної організації

Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Пілотний проект з ЦЗО продовжили до 31 грудня

Кабінет міністрів України продовжив пілотний проект з організації роботи централізованої закупівельної організації (ЦЗО) до 31 грудня 2018 року. Відповідне рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, ключовим завданням пілотного проекту ЦЗО є підвищення ефективності закупівель в результаті об'єднання замовлень на типові товари у великі тендери на залучення кваліфікованих фахівців із закупівель. Такий підхід дозволяє значно знизити навантаження на тендерні комітети.

У 2017 році ЦЗО провела 13 процедур відкритих торгів по 35 лотам, в результаті чого уклали 22 контракта на понад 6,8 млн гривень для 13 замовників. Рівень економії завдяки ЦЗО склав більше 1 млн гривень, або майже 13,1% від очікуваної вартості предметів закупівлі.

"На цьому етапі реалізації пілотного проекту стане можливим використання рамкових закупівельних угод завдяки розробці і впровадженню відповідної функції в системі електронних закупівель Prozorro", - зазначили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

Фото: рішення Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко наполягає на розгляді в парламенті законопроекту про публічні закупівлі.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся