Кабмін пропонує ВРУ ратифікувати передачу Словаччині гелікоптера МІ-8ПС-9

Новини Політика 08.02.2016 - 12:21
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Гелікоптер передадуть для його експонування в Музеї авіації у м. Кошиці

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді ратифікувати угоду з урядом Словаччини про безоплатну передачу гелікоптера МІ-8ПС-9. Відповідний законопроект №0083 був зареєстрований в парламенті 1 лютого 2016 року.

"Необхідність прийняття Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про безоплатну передачу гелікоптера МІ-8ПС-9" зумовлена вимогами пункту "д" частини другої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" та відповідним роз'ясненням Міністерства юстиції України щодо внутрішньодержавної процедури набрання чинності зазначеною Угодою", - сказано в пояснювальній записці.

Зазначається, що Україна передасть словацькій стороні непридатний для польотів гелікоптер МІ-8ПС-9 для його експонування в Музеї авіації у м. Кошиці.

Прийняття документу не потребує залучення коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, Україна та Словаччина домовилися координувати зусилля на шляху європейських реформ. Про це домовилися президент України Петро Порошенко під час зустрічі з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ та з європейських питань Словакії Мирославом Лайчаком.