Кабмін пропонує запровадити екологічні вимоги до закупівлі продукції, які здійснюються при державних закупівлях

Понеділок 25 липня 2011 14:58

Кабінет міністрів України пропонує запровадити екологічні вимоги до закупівлі продукції, робіт та процесів які здійснюються при державних закупівлях. Про це йдеться у законопроекті № 9030 Кабінету міністрів про внесення змін до закону України "Про здійснення державних закупівель", який уряд зареєстрував у Верховній Раді України.

Уряд пропонує включити до тендерної документації документ для про підтвердження відповідності вимогам з охорони довкілля.

Документ про підтвердження відповідності вимогам з охорони довкілля - документ, що видається органом з оцінки відповідності на основі рішення, яке приймається цим органом після проведення процедур з оцінки відповідності, що використовуються для визначення того, чи виконуються встановлені вимоги з охорони довкілля у відповідних технічних регламентах та/або державних стандартах.
"Внаслідок виконання Україною основних положень генеральної угоди з тарифів і торгівлі та Світової організації торгівлі спрощено митний режим для імпортованої продукції, яка зазвичай вже не відповідає європейським вимогам екологічної безпеки, а потрапляючи на внутрішній ринок, демпінгує продукцію вітчизняного виробника та наносить шкоду навколишньому середовищу в процесі використання (споживання) та утилізації (тара, упаковка, продукція промислової групи)", - йдеться у пояснювальній записці.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся