Кабмін доручив МЗС забезпечити функціонування постійно діючої виставки "Україна" в Росії

НовиниПолітика    24.08.2011 - 22:46

Кабінет міністрів України доручив забезпечити функціонування постійно діючої виставки "Україна" на території Всеросійського виставкового центру (м. Москва) та створити виставково-торговельний центр "Україна" (Центр) з віднесенням його до сфери управління Міністерства закордонних справ. Відповідне розпорядження Кабміну №734-р від 29 червня 2011 р. опубліковано в "Урядовому кур'єрі".
Основними завданнями центру, згідно розпорядження, є: забезпечення функціонування постійно діючої виставки "Україна" у павільйоні; провадження виставково-торговельної діяльності, у тому числі проведення спеціалізованих виставок та ярмарків товарів вітчизняного виробництва , відповідних семінарів, конференцій та інших заходів; створення мережі інформаційного забезпечення вітчизняних суб'єктів господарської діяльності в РФ, інших державах - учасницях СНД; надання методичної та практичної допомоги зазначеним суб'єктам у просуванні на ринках держав - учасниць СНД; проведення пізнавально-освітніх заходів та заходів щодо формування позитивного міжнародного іміджу України.
Згідно розпорядження, Центр має провадити господарську діяльність на умовах самоокупності.
Також Кабмін доручив Міністерству закордонних справ у двомісячний строк розробити проект плану заходів щодо забезпечення розвитку та ефективного функціонування постійно діючої виставки "Україна" у павільйоні на 2012-2021 рр. та подати його на затвердження Кабміну в установленому порядку.
Крім того, Кабмін доручив рекомендувати Раді міністрів АРК, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям передбачати під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік кошти, необхідні для фінансування виставково-ярмаркових заходів згідно з календарним планом; МЗС та Мінфіну передбачити під час підготовки проекту державного бюджету України на 2012 г. та наступні роки видатки для фінансування проектних, підготовчих та ремонтно-реставраційних робіт павільйону.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top