Кабмін планує переглянути правила обігу акцизних марок

НовиниПолітика    04.10.2016 - 15:10
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Засідання Кабміну розпочнеться 5 жовтня в 11:00

Кабінет міністрів України планує завтра, 5 жовтня, переглянути правила обігу акцизних марок. Про це йдеться на сайті уряду.

Проект постанови "Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів" буде виступати міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Крім того, з проектом постанови "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення, видачу дубліката та анулювання зазначеного дозволу" виступить міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Крім цього Кабміну буде розглядати проекти розпоряджень "Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств до сфери управління Міністерства охорони здоров'я" і "Про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в річковому порту "Київ".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив концепцію створення та впровадження системи контролю обігу підакцизних товарів.

On Top