Кабмін планує переглянути правила обігу акцизних марок

НовиниПолітика    04.10.2016 - 15:10
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Засідання Кабміну розпочнеться 5 жовтня в 11:00

Кабінет міністрів України планує завтра, 5 жовтня, переглянути правила обігу акцизних марок. Про це йдеться на сайті уряду.

Проект постанови "Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів" буде виступати міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Крім того, з проектом постанови "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення, видачу дубліката та анулювання зазначеного дозволу" виступить міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Крім цього Кабміну буде розглядати проекти розпоряджень "Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств до сфери управління Міністерства охорони здоров'я" і "Про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в річковому порту "Київ".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив концепцію створення та впровадження системи контролю обігу підакцизних товарів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top