Кабмін схвалив порядок проведення тренінгів для держслужбовців вищого корпусу

НовиниПолітика    26.08.2016 - 19:25
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Про це свідчить постанова уряду

Кабінет міністрів України схвалив порядок організації і проведення тренінгів для державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А". Про це свідчить постанова №536 від 23 серпня 2016 року, опублікована на сайті уряду.

Зокрема, зазначений порядок визначає процедуру організації та проведення Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу тренінгів для державних службовців, які займають посади держслужби категорії "А".


Так, центр щорічно до 10 лютого розробляє тренінгові програми з формування необхідної професійної компетентності держслужбовців, вперше призначених на посади держслужби категорії "А", і розвитку професійних компетенцій держслужбовців, які займають посади держслужби категорії "А", необхідних для ефективного і на належному рівні виконання своїх посадових обов'язків.

За дорученням уряду або за замовленням органів виконавчої влади або інших державних органів центр може організовувати та проводити тренінги з інших питань держуправління.

Вказується, що щорічно до 20 лютого центр доводить до відома міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади тренінгові програми, а вони щорічно до 10 березня надають пропозиції щодо кандидатів на навчання з числа держслужбовців.

Згідно з документом, держслужбовці, які обіймають посади держслужби категорії "А", які успішно пройшли навчання за тренінговим програмам, отримують сертифікат, який враховується при оцінці результатів їх службової діяльності.

Нагадаємо, раніше Кабмін у відповідній постанові №448 визначив типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби вищої категорії "А".

On Top