Кабмін визначив вимоги до претендентів на вищі посади в держслужбі

НовиниПолітика    25.07.2016 - 12:39
Фото: Кабмін визначив вимоги до претендентів на вищі посади в держслужбі
Фото: Кабмін визначив вимоги до претендентів на вищі посади в держслужбі

Про це свідчить відповідна постанова

Кабінет міністрів України визначив типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби найвищої категорії "А".  Про це свідчить постанова №448 від 22 липня 2016 року, опублікована на урядовому порталі.

Зазначається, що вимоги передбачають вільне володіння державною мовою та іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи. Загальний стаж роботи - не менше 7 років. 

"Претендент повинен мати лідерські навички, вміти приймати ефективні рішення здійснювати ефективну комунікацію та проводити публічні виступи. Також добре знати законодавство, вміти працювати з великим обсягом інформації та мати здатність виконувати одночасно кілька завдань. Крім того, особа, яка хоче займати посаду держслужби категорії "А", повинна бути принциповою, рішучою, спрямованою на служіння суспільству та захист національних інтересів тощо", - сказано в повідомленні.


В документі також підкреслюється, що претендент має отримати вищу освіту, а саме – ступінь магістра.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України затвердив правила етичної поведінки державних службовців. Зокрема, уряд заборонив держслужбовцям публічно критикувати органи держвлади.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся