Кабмін зобов'язав держреєстраторів перевіряти достовірність судових рішень заявників

НовиниПолітика    08.09.2016 - 19:18
Фото: Павло Петренко
Фото: Павло Петренко

У разі відсутності відповідного рішення у реєстрі, реєстраційні дії не здійснюватимуться

Кабінет міністрів України схвалив постанову, відповідно до якої зобов'язав державних реєстраторів перевіряти достовірність судових рішень заявників на реєстрацію у судовому реєстрі. Про це сьогодні на засідання уряду заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Ми зобов'язуємо усіх державних реєстраторів без виключення перевіряти рішення судів, які подаються заявниками на реєстрацію у Єдиному державному реєстрі правових рішень", - заявив Петренко.

За його словами, у разі відсутності відповідного рішення у судовому реєстрі, реєстраційні дії не здійснюватимуться. Такий крок направлений на боротьбу з рейдерськими захопленнями майна через підробні судові рішення. 

"Тільки з початку року через адмінпроцедуру Міністерство юстиції зберегло, фактично врятувало, для наших інвесторів майна на 100 мільярдів гривень", - додав Петренко.

За словами міністра наразі Нацполіція співпрацює з Мін'юстом в режимі он-лайн щодо усіх зафіксованих фактів рейдерства. 

"Сьогодні ми передаємо так само нашим колегам з Антикорупційного бюро всі матеріали - це фактично ті кейси, де ми зберегли власність, у тому числі іноземних інвесторів, американських, європейських, від рейдерських захоплень", - зазначив Петренко. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін дозволив ProZorro перевіряти учасників тендерів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін схвалив зміни до Положення про Нацгвардію Кабмін призначив нового голову комісії з ліквідації "Укрспирту"
On Top