Кабмін об'єднав ДМС у Києві і області після скарг на столичне управління

Кабмін об'єднав ДМС у Києві і області після скарг на столичне управління
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

На їх базі створено Центральне міжрегіональне управління ДМС

Кабінет міністрів України об'єднав управління Державної міграційної служби в Києві та області після скарг на столичне управління. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

В уряді пояснили, що останнім часом збільшилася кількість скарг від міжнародних та громадських організацій, громадян України, іноземців та осіб без громадянства на управління ДМС у Києві у зв'язку з хаотичністю організації прийому, затягування часу подачі документів і т. д.

Крім того, протягом першого півріччя 2018 провели кілька перевірок, за результатами яких було виявлено неефективний управлінський підхід керівництва управління ДМС у Києві до організації роботи, а також систематичні грубі порушення норм законодавства його працівниками.

У зв'язку з цим Кабмін прийняв рішення об'єднати управління ДМС у Києві та області та створити на їх базі Центральне міжрегіональне управління ДМС.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в Міграційній службі понад 300 тис. закордонних паспортів чекають на своїх власників.

Крім того, у липні повідомлялося, що черги на оформлення закордонних паспортів ліквідовано.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся