Кабмін спрямував 4,5 млрд грн на погашення боргів шахтарів перед ПФ і фондами соцстрахування, - В.Надрага

Середа 23 червня 2010 18:24

Кабінет міністрів України спрямував із держбюджету 4,5 млрд грн на погашення боргів шахтарів перед Пенсійним фондом і фондами соцстрахування. Про це журналістам повідомив міністр праці і соціальної політики Василь Надрага, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами міністра, у жовтні 2009 р. Кабмін видав постанову, що забороняє відрахування до Пенсійного фонду і фонди соцстрахування із зарплат шахтарів. У результаті утворилася заборгованість у 4,5 млрд грн, а шахтарям не нараховувався трудовий стаж. У квітні 2010 р. Кабмін скасував постанову і сьогодні ухвалив рішення провести взаємозалік між бюджетом і Пенсійним фондом, щоб погасити заборгованість. "Провівши цей взаємозалік, була ліквідована заборгованість перед Пенсійним фондом. Другий момент - шахтарям був зарахований цей стаж як трудовий", - сказав В.Надрага.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся