Кабмін ліквідував 24 тероргана Пенітенціарної служби

Кабмін ліквідував 24 тероргана Пенітенціарної служби
Фото: Кабмін ліквідував 24 тероргана Пенітенціарної служби

Уряд створив 6 міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін'юсту

Кабінет міністрів України ліквідував 24 територіальних органа Державної пенітенціарної служби. Про це свідчить постанова №348 від 18 травня, опублікована на сайті уряду.

При цьому Кабмін створив 6 міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції.

Так, документом визначається, що територіальні органи Пенітенціарної служби продовжують здійснювати свої повноваження і функції до утворення міжрегіональних управлінь по виконанню покарань і пробації Мін'юсту. Міжрегіональні управління Мін'юсту є правонаступниками територіальних органів Пенітенціарної служби, які ліквідуються.

Згідно з постановою, голові комісії з ліквідації Пенітенціарної служби доручено створити комісії по ліквідації терорганам служби та затвердити їх очільників.


Крім того, голові зазначеної комісії доручено забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією територіальних органів Пенітенціарної служби і щотижня інформувати Мін'юст про результати проведеної роботи.

У повідомленні прес-служби уряду наголошується, що прийняття постанови сприяє реалізації заходів, спрямованих на поліпшення умов відбування покарань та утримання під вартою засуджених і осіб, узятих під варту, та раціонального використання бюджетних коштів.

Нагадаємо, Мін'юст має намір провести повний аудит установ Державної пенітенціарної служби.

18 травня Кабінет міністрів схвалив ліквідацію Пенітенціарної служби.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся