Уряд змінив ПДД, що діють у контрольованих прикордонних районах

НовиниТранспорт    11.11.2016 - 23:43
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Кабмін прийняв відповідну постанову

Кабінет міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху та прийняв відповідну постанову "Про внесення змін до Правил дорожнього руху".  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Так, доповнено  вимоги до  дорожнього знака "В’їзд заборонено",  введено дорожні знаки – "Початок прикордонної смуги", "Кінець прикордонної смуги", "Початок контрольованого прикордонного району", "Кінець контрольованого прикордонного району".

Також, відповідно до документу, було доповнено відповідні обов’язки водія під час зупинки транспортного засобу в контрольованому прикордонному районі уповноваженою особою Держприкордонслужби або членом громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.

"Таке  рішення сприятиме заходам, які проводять відповідні правоохоронні органи щодо посилення правопорядку у прикордонні не тільки з боку прикордонників, але й за порушення правил дорожнього руху з боку співробітників поліції, тим самим підвищуючи відповідальність водіїв, які використовують свої транспортні засоби для здійснення протиправної діяльності", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, камери відеофіксації, які почали встановлювати на дорогах України з 1 липня 2016 року, доводять масове порушення правил дорожнього руху.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін пропонує ВР передбачити процедуру визначення статусу особи без громадянства Кабмін виділив 359 млн гривень на субсидії для закупівлі твердого палива
On Top