К.Грищенко візьме участь у зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств Веймарського трикутника.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко прибув до Бонну для участі в зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств країн Веймарського трикутника, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

К.Грищенко візьме участь в чотирьохсторонніх переговорах, в рамках яких заплановано обговорити актуальні питання діалогу України з ЄС, включаючи і прогрес в сфері спрощення візового режиму та підготовки угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Також міністр проведе двосторонні зустрічі з керівниками зовнішньополітичних відомств ФРН та Польщі, в рамках яких заплановано обговорити перспективні напрями співпраці України з цими державами та підготовку візитів Президента України Выктора Януковича до Берліну та Варшави.    

Цей неформальний форум об'єднує Німеччину, Францію та Польщу та слугує площадкою для вироблення спільних позицій цих трьох впливових європейських держав, в тому числі, і з питань розширення ЄС та співпраці з сусідами Європейського союзу. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся