З Держреєстру виборців виключено 1,12 млн випадків повторюваних включень виборців

НовиниПолітика    26.03.2012 - 17:04

В процесі роботи над Державним реєстром виборців було ліквідовано 1 млн 119 тис. 995 кратних включень виборців у реєстр. Про це на сьогоднішній презентації Держреєстру повідомив заступник голови Служби розпорядника реєстру Олександр Стельмах, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, щомісячно подається більше 12 тис. відомостей, у яких в середньому міститься більше 330 тис записів про зміни серед виборців. "Вся інформація подається як на паперовому носії, так і в електронному варіанті", - підкреслив Стельмах.

Він також повідомив, що 73% інформації про виборців (яка переважно стосується їх переміщень) надає МВС, 17% - Мінюст подає відомості про померлих. Державна пенітенціарна служба подає інформацію про засуджених, Міноборони інформує, де служать солдати термінової служби і офіцери, районні і міські суди подають інформацію про позбавлення дієздатності потенційних виборців, спецустанови обліку бездомних громадян подають інформацію про те, які громадяни зареєстровані в цих центрах, Мінохоронздоров'я інформує про те, що та або інша людина не може пересуватися. "Всього ми отримуємо щомісячно відомості більш ніж від 8 тис. 700 суб'єктів періодичного оновлення", - сказав Стельмах.

За його словами, на даний момент в реєстрі виборців України міститься 39 млн 130 тис. записів, записів про померлих - 2 млн 300 тис., записів про осіб, позбавлених громадянства, - 26 тис., записів про осіб, визнаних недієздатними, - більше 17 тис.

Нагадаємо, перший заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера заявив, що механізм створення виборчих округів не створить проблем, якщо підхід буде суто математичним.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top