ru ua

У Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасів

У Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасів Фото: вилучені зброя та боєприпаси (npu.gov.ua)

У 62-річного колишнього військовослужбовця виявили велику кількість зброї та боєприпасів

У Івано-Франківську поліція вилучила арсенал зброї та боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції.

"У жителя Івано-Франківська поліція вилучила арсенал зброї та боєприпасів", - йдеться у повідомленні.

Вилучаємо зараз у колишнього військовослужбовця з Івано-Франківщини. "Випадково" зберігав у себе вдома? Відлуння війни...

Опубліковано Сергієм Князєвим 18 травня 2018 р.

Так, за місцем проживання 62-річного колишнього військовослужбовця поліцейські виявили велику кількість зброї та боєприпасів.

Зазначається, що заходи проводяться у межах раніше розпочатого кримінального провадження за частиною першою статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Зокрема, у домоволодінні зловмисника вилучено автомат, пістолет, ручний протитанковий гранатомет, заряд до ручного протитанкового гранатомета, 20 гранат Ф-1, 10 протипіхотних уламкових ручних гранат дистанційної дії, ручну протипіхотну оборонну ударно-дистанційну гранату, 4 протипіхотних осколкових ударно-дистанційних гранат, 2 рушниці та малокаліберну гвинтівку.

У Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасівУ Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасівУ Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасівУ Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасівУ Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасівУ Івано-Франківську вилучили арсенал зброї та боєприпасів
Фото: вилучені боєприпаси та зброя

Також повідомляється, що вилучено близько 10 тисяч патронів різного калібру, півтора кілограми пороху від набоїв, 9 запалів до гранат та учбову протитанкову міну.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що 17 квітня 2018 року СБУ спільно з Нацполіцією і прокуратурою Одеської області провели ряд рейдів, в результаті яких було вилучено цілий арсенал зброї та боєприпасів.