Підсумки референдуму в Шотландії є результатом домовленостей з британським урядом, - джерело

Збереження статусу Шотландії як частини Великобританії є результатом домовленостей між сторонами. Так прокоментував результати референдуму про незалежність Шотландії засновник комунікаційного агентства Smart Manager Денис Іванов.

Як відомо, за попередніми даними, понад 55% голосуючих шотландців висловилися проти незалежності.

"Збереження статус-кво є наслідком досягнутої домовленості сторін. Як компанія з шотландськими інвестиціями, ми можемо підтвердити, що сторони зобов'язуються далі діяти в рамках цього консенсусу і не ставитися до референдуму як до ґрунті довготривалого конфлікту між Единбургом і Лондоном. Відповідаючи на заклик британського прем'єра Кемерона "не руйнувати сім'ю", можемо констатувати - ми залишили сім'ю цілої", - розповів Іванов.

Нагадаємо, раніше Іванов повідомляв, що його агентство, що належить шотландській компанії Ridgeland Ventures LP, зацікавлене в отриманні позитивних підсумків голосування про відділення від Великобританії.

"Ми з нетерпінням чекаємо результатів референдуму про незалежність - набридло годувати цей чортовий Вестмінстер", - заявив Іванов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся