Італія планує розмістити облігації приблизно на 5 млрд євро

НовиниЕкономіка    28.12.2012 - 15:22

Італійські папери в п'ятницю знаходяться під тиском. Інвестори чекають останнього розміщення облігацій країни цього року. Уряд запропонує учасникам торгів папери з терміном погашення 5 років на суму від 2-х до 3-х млрд євро. На таку ж суму будуть продані облігації з дюрацією в 10 років. Про це повідомляє "Росія 24".

Експерти чекають, що аукціон пройде досить добре, особливо після великих погашень, які Італія успішно завершила. В четвер це вже допомогло владі продати всі запропоновані векселі і облігації.

"Буде достатньо внутрішніх інвесторів, і весь обсяг піде з молотка", - вважає аналітик-стратег Commerzbank Райнер Гунтерманн.

На вторинному ринку сьогодні десятирічні папери італійського уряду торгуються з прибутковістю в 4,6%. По аналогічних паперах Іспанії прибутковість складає 5,3%.

Найбільш безпечні німецькі папери, навпаки, додають в ціні, прибутковість - 1,31%. В останні пару днів на борговому ринку Європи спостерігається відхід від ризиків, інвесторів турбує невизначеність навколо ситуації з "фіскальним обривом" у США.

Читайте також: Держборг Італії має бути понижений до 60% ВВП, - план Монті

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top