ru ua

Італія обіцяє Україні всебічну підтримку в 2014 р

Італія на час її головування в Раді Європейського союзу в 2014 р. обіцяє Україні всебічну підтримку на шляху реформ.

Італія на час її головування в Раді Європейського союзу в 2014 р. обіцяє Україні всебічну підтримку на шляху реформ. Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявила міністр закордонних справ Італії Федеріка Могеріні, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми також обговорили з міністром Клімкіним (міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним) можливості сприяння з боку італійського уряду програмі реформ в Україні... Для нас важливо допомагати Україні на цьому шляху, особливо знаючи, що попереду - осінні місяці, які також можуть бути дуже складними. Власне наше завдання буде допомагати Україні, щоб пережити всілякі виклики і пережити їх без зайвих проблем. У цьому Україна буде мати всіляку підтримку з боку Італії",- заявила Могеріні.

За її словами, сьогодні в Брюсселі проходить засідання групи "донорів України", де буде розроблено алгоритм допомоги Україні.

Нагадаємо, з 1 липня 2014 р. Італія розпочала головування в Раді Європейського союзу. Італія змінила на цьому посту Грецію. Головування Італії триватиме до 31 грудня 2014 р., потім її змінить Латвія.