Ісландія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 2:0)

Ісландія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 2:0) Фото: Ісландія - Україна (ФФУ)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію відбору на ЧС-2018

Ісландія - Україна. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України на виїзді грає з командою Ісландії в рамках восьмого туру кваліфікації ЧС-2018. На думку букмекерів, обидві команди мають приблизно рівні шанси на перемогу.

5 вересня 21:45
Рейк'явік, Лаугардалсволлур

Стартові склади команд:

Ісландія: Халльдоурссон, Рагнар Сігурдссон, Інгассон, Севварссон, Б’ярнасон, Гудмундссон, Халлфредссон, Гуннарссон, Гілфі Сігурдссон, Магнуссон, Бодварссон.

Україна: Пятов, Бутко, Ракицький, Хачеріді, Матвієнко, Степаненко, Ярмоленко, Маліновський, Коваленко, Коноплянка, Бєсєдін.

Матч закынчився

90 + 4 хв. Сповіщає про закінчення другого тайму. Ісландія переграє на своєму полі збірну України з рахунком 2:0.

90 +2 хв. Фіннбогасон змінює героя цього матчу - Сігурдссона.

90 хв. Арбітр додав три хвилини до основного часу.

82 хв. Зінченко отримує попередження за фол проти Б'ярнасон і зрив атаки.

80 хв. Розладналася гра у наше збірної після другого пропущеного м'яча. Нічого футболісти не можуть створити в атаці.

78 хв. Небезпечно! Г. Сігурдссон вирізав подачу на дальню штангу, м'яч після рикошету ледь не залетів у сітку воріт.

78 хв. Побачив перед собою "гірчичник" і Коваленко, який відповів Сігурдссону взаємністю.

77 хв. Г. Сігурдссон за фол проти Коваленко отримав жовту картку.

75 хв. У збірної України заміна: Вмечто Степаненко з'являється на полі Ротань.

72 хв. Сігурдссон головою б'є після навісу зліва, мимо створу м'яч летить! Як же щастить нашій команді!

70 хв. Подвійна заміна у складі нашої національної збірної: Зінченко замість Малиновського, Кравець замість Бесєдіна

67 хв. У команді Ісландія заміна: Бодварссон йде, Сігторссон з'являється на полі.

66 хв. Г. Сігурдссон забиває другий гол, завдавши прицільного удару з району 11-метрової позначки, Пятов не зумів врятував свою команду.

64 хв. Ісландці всією командою відійшли на свою половину поля в очікуванні помилки суперника.

61 хв. Ракицький зі штрафного навісив точно в руки воротарю.

56 хв. Малиновський отримав "гірчичник" за розмови з арбітром.

52 хв. Забитий м'яч підняв ісландцям настрій. На куражі зараз грають господарі.

47 хв. Ось такий от поворот. Тепер судді на стороні суперника. Г. Сігурдссон забиває гол у відверто спірному епізоді. Під час атаки суперника було порушено правило проти Пятова - в нього врізався ісландський гравець - але арбітр цього не зафіксував.

46 хв. Розпочався другий тайм. Тепер уже ісландці розігрують м'яч з центру.

45 хв. Завершився перший тайм. Відпочиваємо.

36 хв. Інгасон ледь не вразив свої ворота. Шкода, що не вийшло.

33 хв. Заміна в матчі, але не футболіста, а м'яча! Здувся круглий.

28 хв. Збірна України володіє м'ячем 73 відсотки ігрового часу, але небезпечних моментів біля воріт ісландців все ще немає.

26 хв. Коноплянка протягнув м'яч по флангу і навісив на дальню штангу, але ніхто не відгукується на прострільний удар.

20 хв. Сігурдссон б'є потужно з лінії штрафного, добре, що вище створу.

15 хв. Збірна України повністю контролює м'яч, щоправда, поки без загострень біля воріт суперника. Ісландці вичікуєть на помилку, готуючись вистрілити у відповідь різкою контратакою.

12 мин. Хачерды сделал длинный заброс к штрафной, но Ярмоленко не хватило скорости, чтоб зацепиться за мяч.

9 мин. Первый момент у ворот Пятова! Полузащитник сборной Исландии Бьярнасон пытается замкнут прострел справа, но не попадает как следует по мячу, и тот летит в сторону от левой штанги.

3 мин. Малиновский будет исполняет штрафной удар. И гораздо выше ворот летит мяч после удара Полузащитник из-за пределов штрафной.

2 хв. І матч починається з жовтої картки, яку отримує Хадльфредссон за порушення правила проти Коваленка.

1 хв. Матч розпочався! Українці розіграли м'яч з центра поля.

- Команди на полі. Звучить гімн України. Ще хвилин п'ять, і матч розпочнеться. Стадіон "Лейгардальсведлюр" заповнений вщерть.

- Готові до бою!

- Збірна України зіграє у жовтому комплекті форми. Ісландці гратимуть у домашньому варіанті форми з синіми кольорами.

- У день прильоту у підопічних Андрія Шевченка був час трохи прогулятися вулицями столиці Ісландії.

Перед візитом в Рейк'явік збірна України потіснила ісландців з другого місця в групі I, і тепер спробує відстояти завойовані позиції. У минулому турі команда Хеймір Хадльгрімссона поступилася в Фінляндії з рахунком 0:1 і знаходиться в шоковому стані, тоді як підопічні Андрія Шевченка в Харкові провели супер матч проти турків в якому перемогли без шансів 2:0.

Мінімальна перевага в очках над Ісландією дозволяє "синьо-жовтим" погодитися в Рейк'явіку і на нічию, проте Шевченко налаштовує своїх гравців тільки на перемогу. Для обох команд ця гра не стане вирішальним поєдинком у відборі до ЧС-2018. Проте, відбувати номер в цьому матчі також ніхто не буде - і господарі, і гості спробують скористатися помилками суперника.

Шевченко вже може розраховувати на Гармаша, також у національної команди України відбув дискваліфікацію Ракицький. При цьому відразу декілька ключових гравців можуть пропустити наступний матч відбору ЧС-2018 проти Косова. У разі отримання жовтої картки в поєдинку проти Ісландії у дев'ятому турі не зіграють Іван Ордець, Тарас Степаненко, Артем Кравець, Олександр Зінченко, Руслан Ротань, Євген Коноплянка, Віктор Коваленко, Володимир Шепелєв і Артем Бесєдін.

Що стосується господарів, вони залишилися без віддаленого в Фінляндії флангового хавбека Рюрика Гісласон і його в терміновому порядку замінив форвард Відар Кьяртанссон.

Останній раз між собою команди зіграли у вересні 2016 року, тоді суперники в Києві розійшлися миром - 1:1. Зазначимо, Ісландія ще жодного разу не перемагала збірну України. Всього команди зустрічалися один з одним три рази - 0:1, 1:1, 1:1