Іран - Іспанія: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Іран - Іспанія: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: Іран - Іспанія (twitter.com/SEFutbol)

РБК-Україна провів трансляцію поєдинку групи B на ЧС-2018

Іран - Іспанія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися матч можна на телеканалі "Інтер". Збірна Ірану зустрінеться з командою Іспанії у другому турі групи B чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, фаворитом протистояння є іспанці.

20 червня 21:00
Казань, стадіон "Казань Арена"

Матч завершено 0:1

90+4 хв. Усе! Іспанія обіграла Іран.

82 хв. Шикарний шанс! Амірі прокинув м'яч між ніг Піке, але Таремі не зміг точно замкнути головою.

70 хв. Завал на лінії іранських воріт, три гравці захисту лежали, намагаючись перешкодити трьом футболістам Іспанії заштовхати м'яч у ворота. Не вийшло!

63 хв. Драматичний момент! Іранці забили, але після перегляду відеоповтору взяття воріт скасовано! У положенні поза грою був Езатолахі.

54 хв. ГОООЛ забив Дієго Коств! Дуже схоже на автогол... За секунду м'яч торкнувся трьох різних ніг, вдарив по ньому іранець, але в підсумку саме від Кости м'яч влетів у ворота.

50 хв. Двічі в одному епізоді рятує ворота іранський воротар.

46 хв. Розпочався другий тайм. Замін немає. Поїхали!

45+4 хв. Звучить свисток, команди вирушають на перерву.

42 хв. Небезпечний момент! Знову Сільва бив з розвороту з декількох метрів, але удар б заблокований захисниками.

30 хв. А це вже дуже небезпечно! Сільва бив у площину воріт з близької відстані після відскоку - вище поперечини.

29 хв. Іспанія починає звіріти з кожною хвилиною.

22 хв. Відсоток володіння м'ячем - 77 на 23 на користь збірної Іспанії.

21 хв. Підопічні Йерро поки нічого не можуть вдіяти з обороною суперника.

7 хв. Іспанці заволоділи м'ячем з перших хвилин, вони намагаються не віддавати контроль супернику. Але іранці спробували провести контратаку!

2 хв. На стадіоні величезна кількість іранських уболівальників.

1 хв. Гра почалася. Поїхали!

- Стали відомі стартові склади команд. Все-таки Карвахаль зіграє в основі замість Начо, а Лукас Ваксес з перших хвилин замінює Коке

Тренер іранців випустив більше захисників і нападників, ніж півзахисників.

- Раніше в групі B Португалія обіграла Марокко, марокканці першими вилетіли з ЧС-2018.

- На стадіоні пройшла репетиція з гімнами і прапорами.

- Поки невідомо, чи вийде Карвахаль в основі. Але своїх передплатників гравець "Реала" до матчу готує.

- Максимум концентрації Фернандо Йерро.

Після першого туру іранці лідирують в групі В з трьома очками, у іспанців - поки всього одне. У другий ігровий день ЧС-2018 Марокко подарувала перемогу збірної Ісламської Республіки Іран, забивши в свої ворота на останніх секундах доданого часу (1:0). Кріштіану Роналду зробив хет-трик і дозволив чемпіонам Європи звести внічию матч з Іспанією (3:3).

Підопічні Карлуша Кейруша виглядали трохи гірше на тлі суперника. За весь тайм іранців не завдали жодного удару по воротах Марокко, а єдиний м'яч перед самим фінальним свистком в свої ворота відправив марокканець Азіз Бухаддуз. Таким чином, команда домоглася всього лише другий перемоги за всю історію виступів на чемпіонатах світу.

Перша битва футбольних грандів на ЧС-2018 виправдала очікування. Гравці збірної Іспанії стартували з непростого матчу проти команди Португалії. Приголомшливі паси і фінти, помилка Начо, пенальті... На хет-трик Кріштіану Роналду "фурія Роха" відповіла дублем Дієго Кости і чудовим результативним ударом Начо.