Інтереси Януковича у справі проти санкцій ЄС представлятиме королівський адвокат з Британії

НовиниПолітика    14.09.2016 - 15:14
Фото: Віктор Янукович
Фото: Віктор Янукович

Вартість послуг адвоката складає від однієї до кількох тисяч фунтів за годину

Інтереси екс-президента України Віктора Януковича у справі проти санкцій ЄС представлятиме один з провідних британських адвокатів з питань майнових спорів Томас Бізлі, який має офіційний статус королівського адвоката (QC- Queen'sCounsel). Про це повідомляє DW.

Повідомляється, що вартість послуг Бізлі складає від однієї до кількох тисяч фунтів за годину.

Як зазначається, завтра, 15 вересня, у Суді Європейського Союзу розглядатимуться скарги проти санкцій ЄС Януковича, його сина Олександра і найближчого соратника, колишнього голови президентської адміністрації Андрія Клюєва.

"У Росії, де зараз переховується від українського слідства Янукович, ім’я Бізлі добре знають у найвищих владних колах. Паралельно до українського екс-президента він представляє в Суді ЄС, зокрема, нафтового гіганта "Роснефть" та інші російські компанії, які потрапили під санкції Європейського Союзу через анексію Криму й агресію на Донбасі. Свого часу Бізлі також представляв у британських судах інтереси російського олігарха Олега Дерипаски", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що згідно з європейським законодавством, Янукович має право використовувати для свого захисту у судах кошти із заморожених рахунків. За даними української Державної служби фінансового моніторингу, в Австрії, Латвії, Італії, у Великобританії, Нідерландах і на Кіпрі, а також у країнах, що приєдналися до санкцій ЄС - Швейцарії і Ліхтенштейні - заморожені понад 107 мільйонів доларів, близько 16 мільйонів євро і 135 мільйонів швейцарських франків, що належать екс-президенту і близьким його соратникам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) планує поставити екс-президенту Віктору Януковичу "небезпечні питання" щодо розстрілів на Майдані на допиті, який планується провести в режимі відеоконференції.

On Top