ua en ru

Через ініціативу Святаша сільгоспвиробники можуть бути позбавлені держдопомоги, - ЗМІ

Через ініціативу Святаша сільгоспвиробники можуть бути позбавлені держдопомоги, - ЗМІ Дмитро Святаш (фото: vidrodzhennya.org.ua)

У Раді підтримали аграрну ініціативу Святаша

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики підтримав правку народного депутата від групи "Відродження" Дмитра Святаша про позбавлення виробників яєць і курячого м'яса статусу сільгоспвиробників. Про це повідомляє видання УНН.

Зазначається, що виробники у такому випадку можуть бути позбавлені можливості отримати держдопомогу на розвиток і права на єдиний податок.

За даними видання, Святаша підтримали також народні депутати від БПП і "Народного фронту": Н.Южаніна (БПП), О.Кришин (НФ), М.Фролов (БПП), Ю.Вознюк (НФ), В.Хомутиннік (Відродження), М.Курячий (БПП), М.Лаврик (БПП), О.Кірш (НФ), Ю.Бабій (НФ), О.Долженков (Опозиційний блок), Р.Заставний (НФ), Т.Юрик (БПП), В.Сидорчук (НФ).

З посиланням на експертів зазначається, що вказане рішення може "вдарити" скоріше не по виробниках, а по споживачах. Вони очікують скорочення робочих місць і суттєве підвищення цін на куряче м'ясо, яйця і яєчну продукцію вже з нового 2018 року.

"Такий підхід народного депутата України (який, як видно з його біографії, на жаль, не має досвіду в сфері агропромислового виробництва) до "підтримки сільгоспвиробників" призведе до знищення сфери тваринництва ...Він є неприпустимим і призведе до скорочення виробництва вказаних видів сільськогосподарської продукції, зростання рівня безробіття, а також підвищення цін на куряче м'ясо, яйця і яєчну продукцію", - попередили аграрії.