ua ru

Інформаційні атаки проти Ляшка мають переважно замовний характер, - політолог

Одна з показових тенденцій нинішньої виборчої кампанії - посилені інформаційні атаки на лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

Він зауважив, що інформаційні атаки проти Ляшка носять переважно замовний характер.

Політолог вважає, що такий інтерес до політика обумовлений тим, що партія Ляшка є одним з головних лідерів виборчих перегонів. "Відповідно, це дратує всіх його конкурентів, і вони спрямовують удар по носію рейтингу Радикальної партії, яка відбирає голоси їх виборців", - наголосив Фесенко.

"Є ще один вагомий чинник в інформаційній війні проти Ляшка. Політик (за його власним визнанням) відмовив впливовому олігарху у співпраці, і саме це спровокувало потужну інформаційну війну проти лідера Радикальної партії, внаслідок якої з'являються все нові і нові звинувачення як помста за відмову", - додав політолог.

Він наголосив, що такі атаки не завжди виглядають достатньо підготовленими. Так, статті про австрійський паспорт були спростовані офіційною відповіддю посольства Австрії про відсутність у громадянина Ляшка паспорту цієї країни.

"Як це не парадоксально, але інформаційна війна проти Олега Ляшка може зіграти і на його користь. До нього таким чином привертається увага виборців. Навколо нього створюються інформаційні приводи. І як свідчить наша електоральна практика, агресивна критика окремих політичних лідерів інколи дає прямо протилежний результат", - підкреслив Фесенко.