Індійська влада затримала судно із зброєю Aegean Glory з громадянами України на борту

Неділя 27 червня 2010 13:18

Індійська влада затримали судно із зброєю Aegean Glory з громадянами України на борту, повідомляє "Морський бюлетень".

Aegean Glory затримане індійською владою поблизу гавані Даймонд. Судно прямувало до Калькутти для заправки паливом з Чіттагонгу, Бангладеш. Судно затримали за наявність на борту військової техніки, яка начебто призначена для доставки до Карачі, Пакистан. Груз загальною вагою 551 т включає димові не те бомби не те гранати, зенітні знаряддя і ракетні пускові установки, повідомляє видання.
27 травня судно вийшло з Монровії, Ліберія, 4 червня прибуло в Порт Луї, Маврикій, потім знялося на Чіттагонг.
Капітан судна при повідомленні влади про захід до Калькутти для бункерування повідомив про зброю на борту, проте агент судна спочатку такої інформації не давав, влада звернула на це увагу, і в результаті судно затримане.
Як повідомляє видання, раніше повідомлялося, що Aegean Glory під прапором Сен Вінсент, проте пізніше повдомлялося, що судно під прапором Панами. У базах даних Aegean Glory числиться під прапором Сіна Вінсент.
Екіпаж складається з 23 людей, за даними ЗМІ, громадян Греції, Румунії і України. Капітан є громадянином Греції. На кінець 2009 р. екіпаж складався з 19 людей, громадян Греції, Румунії і України, останніх було 12.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся